Antalya Turizm Taşımacılık

antalya

Turizm taşımacılık, havalimanı ulaşımı kongre ve seminer taşıma organizasyonu, gezi - tur taşımacılığı ve her türlü yolcu taşımacılığında en son haberler...

Antalya 5. Ulusal Veteriner Gıda Hijyeni Kongresi Antalya'da başladı.
5. Ulusal Veteriner Gıda Hijyeni Kongresi -Antalya'da düzenlenen kongre, gıda üretimi üzerine çalışan bilim insanları ile kamu ve özel sektör temsilcilerini bir araya getirdi
Serik ilçesine bağlı Belek beldesindeki Spice Otel'de gerçekleştirilen kongrenin başkanı Prof. Dr. Yusuf Doğruer, AA muhabirine yaptığı konuşmada, Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalı tarafından organize edilen kongreye, bilim insanları, kamu sektörü ve özel sektörden temsilcilerin katıldığını söyledi.
Kongrede gıda sektöründe risk analizi ve yönetimi üzerine tartışmaların olacağını belirten Doğruer, bu konuda uzman bilim insanlarının da Antalya'ya davet edildiğini söyledi. Kongrenin yaklaşık 150 katılımcısı olduğunu anlatan Prof. Dr. Doğruer, kongrede et, süt ve yumurta üretici birliklerinin temsilcilerinin de sektörlerinde yaşadıkları sorunları ele alacağına dikkati çekti.
Gıda üretiminden paketlemesine, helal gıda sertifikasından gıda güvenliğine kadar çeşitli konuların ele alınacağı kongre, 6 Nisan'da sona erecek.

Belek+ Side + Manavgat + Alanya + Kemer + Kaş